Baner
  • Zweryfikowany

Poradnia CEL

Psycholog, Dietetyk, Psychodietetyk
  • 0 ( 0 głosy)

Wprowadzenie

PSYCHOLOG, PSYCHODIETETYK, DIETETYK

PSYCHOLOG

Pomagamy uzyskać równowagę w sferze emocji, uzyskaniu wewnętrznego spokoju, pozbycia się lęków, wybudowania wysokiej samooceny, w rozwiązywaniu konfliktów w relacjach z innymi. Specjalizujemy się w terapiach krótkoterminowych, przynoszących efekty już po kilku spotkaniach.

PSYCHODIETETYK

Pomagamy znaleźć przyczynę problemu w organizmie. Przeanalizujemy Twój sposób odżywiania i nawyki. Porozmawiamy o emocjach, stresie, ustalimy Cele. Poskładamy wszystko w całość i rozpoczniemy zmianę. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w każdej sytuacji.

DIETETYK

Skutecznie pomagamy osiągnąć zamierzony cel. Kompleksowo działamy poprzez odpowiednie badania, przygotowanie diety oraz wsparcie podczas całego leczenia. Lata doświadczeń pozwoliły wypracować skuteczne metody pracy i pozwoliły naszym pacjentom osiągnąć sukces.

 

Poza indywidualnymi spotkaniami w gabinecie – prowadzimy również gry psychologiczne w małych pięcioosobowych grupach. To zupełnie nowe podejście do do zmiany, Podczas gry planszowej  poruszamy sprawy związane z odżywianiem, nawiązywaniem relacji, poprawą jakości życia, znalezienia sensu życia, pasji.

Poprzez zabawę uczymy się jak sprostać trudnościom, wprowadzić zmiany w życiu, uwierzyć w siebie.  Zyskujemy nie tylko wiedzę, ale i dobre samopoczucie. To świetne spędzenie czasu w miłym towarzystwie ale także nabywanie umiejętności rozwiązywania problemów, radzenia sobie ze stresem, nawiązywaniem pozytywnych relacji z otoczeniem. To wszystko daje siłę do działania, motywację.

0 Recenzje

Informacja : Nie znaleziono recenzji.

Zostaw Swoją Ocenę

  • Realizacja
  • Doświadczenie zawodowe
  • Rozsądna cena
  • Odpowiednie zachowanie
  • Na czas

Zostaw Swoją Recenzję

Pytania i Odpowiedzi

Uzyskaj teraz odpowiedzi na swoje pytania

Zadaj Pytanie

Pytania

Na to pytanie nie ma jeszcze odpowiedzi.