O Nas

Witamy w portalu TopUsluga!

Pomyśleliśmy, że prawdopodobnie chcielibyście wiedzieć coś o nas.

TopUsluga.pl jest portalem internetowym którego celem jest połączenie usługodawców z osobami szukającymi konkretnej usługi. Chcemy aby wszyscy mogli łatwo i szybko znaleźć najlepszych usługodawców i łatwo skontaktowac się z nimi, a usługodawcy by mogli szybko i łatwo znaleźć klientów. Portal TopUsługa został stworzony dla:

  1. Osób które chciałyby znaleźć określoną usługę blisko swojego miejsca zamieszkania.
  2. Tych którzy chcieliby utworzyć wizytówkę swoich usług i dać innym znać o tym co robią.
  3. Tych którzy chcieliby usprawnić kontakt ze swoimi klientami.
  4. Osób które chciałyby promować swoje usługi i zyskać więcej ekspozycji.
  5. Tych którzy chcieliby poznać opinię innych o danym usługodawcy.

Mamy nadzieję, że portal TopUsluga będzie się znacznie rozrastał dzięki informacjom przekazywanym o nim z ust do ust. Możemy powiedzieć, że dzięki korzyściom z posiadania konta, portal ten pokochała rosnąca wciąż liczba jego użytkowników.

Naszym celem jest promocja TopUsługa jako prostego i łatwego w użyciu narzędzia które pozwoli Ci szybko znaleźć to czego szukasz. Z pomocą społeczności lokalnej serwisu TopUsługa, możesz znaleźć prawie każdą usługę o jakiej tylko pomyślisz.

Czas na część oficjalną:

Jeśli masz jakiekolwiek sugestie, które mogłyby być pomocne dla nas i naszych użytkowników, proszę napisz o nich w sekcji kontaktowej. Twoje komentarze i pomysły są dla nas bardzo cenne, dzięki nim możemy ulepszać portal dla naszych użytkowników.

Jeśli masz pytania lub szukasz pomocy odnośnie jakiegokolwiek problemu związanego z TopUsluga, prosimy skontaktuj się z nami i opowiedz nam o nich. Możesz również zadawać pytania w sekcji Pytania i Odpowiedzi. Zapoznaj się z zasadami korzystania z portalu, w których zawarliśmy informacje, które pomogą Ci lepiej poznać nasz portal.

Więcej informacji:

TopUsluga Polska jest prowadzony przez firmę Yeketaz. Portal jest własnością firmy Yeketaz, która jest zarejestrowana pod numerem: 6772383435 i zlokalizowana przy ulicy Szpitalnej 7/2 31-024 Kraków.

Korzystaj z portalu TopUsługa tak często jak tylko potrzebujesz i nie zapomnij powiedzieć o nim swoim przyjaciołom i znajomym!

Dziękujemy,

Zespół TopUsługa