Baner
  • Zweryfikowany

Looking Glass Films

Produkcja filmowa
  • 0 ( 0 głosy)

Wprowadzenie

Klawiatura to magiczne urządzenie, dzięki któremu można napisać wszystko... Że nasze doświadczenie gwarantuje sukces naszym klientom… że projektujemy kompleksowo od A do Z… że niszczymy konwencje i, że w naszym biurze jest prąd i przez szybę wpadają promienie słoneczne.

Że jesteśmy jak wszechobecny "krzyk Wilhelma" o poranku. Znamy wielu wpływowych ludzi biznesu, polityków, sprzątaczy w TESCO, monarchów, jak np Kubuś Puchatek, który jest agentem podziemia francuskiego ruchu oporu i ma w naszej piwnicy kanał przerzutowy Częstochowa-Burkina Faso, aby szmuglować mąkę z zachodu w kołach od STARA.

Że Pracujemy na sprzęcie specjalnie sprowadzonym z N.A.S.A i posiada moc obliczeniową trajektorii lotów pocisków balistycznych. Naszym jedynym celem jest władza nad światem.Potrafimy latać. A filozofia naszej firmy to "FU*K THE STATUS QUO!" (tutaj wyjątek 100% prawda).

Mieliśmy okazję pracować dla samego Lucyfera.Swoją drogą bardzo miły gość, organizuje wycieczki krajoznawcze dla obcokrajowców razem ze swoimi CZART'ami.( serio! mają nawet własną stronę internetową!). Projekty wykonujemy z prędkością myśli naszych polityków. ( prędkość zbliżona do oczekiwania na spóźniony pociąg ).

Siejemy grozę i wyrzynamy w pień, konkurencje w sposób jaki dzisiejsi dżihadyści mogliby tylko pomarzyć. Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki. Na cuda trzeba kilka dni poczekać.

W skrócie... JESTEŚMY ROZTAŃCZONYM PYŁEM TEGO ŚWIATA!

Ale proszę nie wierzyć nam na słowo ;). Uwierzcie nam na oko!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio filmowym w celu okazania naszego doświadczenia.

Między innymi, realizowaliśmy koncert dla Wiedeńskiego instytutu muzycznego "Morphing Music Institute Of Vienna" pod skrzydłami UNIVERSAL MUSIC, w którego skład wchodzi Andreas Scholl - światowej sławy śpiewak operowy, którego jeden z utworów (Nisi Dominus (Psalm 126), R. 608: IV. “Cum dederit” (Andante)) znalazł się na ścieżce dźwiękowej najnowszego filmu z Jamesem Bondem - SPECTRE.

0 Recenzje

Informacja : Nie znaleziono recenzji.

Zostaw Swoją Ocenę

  • Realizacja
  • Doświadczenie zawodowe
  • Rozsądna cena
  • Odpowiednie zachowanie
  • Na czas

Zostaw Swoją Recenzję

Pytania i Odpowiedzi

Uzyskaj teraz odpowiedzi na swoje pytania

Zadaj Pytanie

Pytania

Na to pytanie nie ma jeszcze odpowiedzi.