Dlaczego TopUsługa?

Dlaczego TopUsługa.pl?

TopUsługa to jedyny i niepowtarzalny serwis, który daje Ci ogrom możliwości i pozwala łatwo i szybko komunikokwać się z Twoimi klientami, a klientom pozwala z łatwością odnaleźć Twoje usługi. Poniżej przedstawiamy wszystkie najważniejsze funkcjonalności portalu. Dołącz do naszej rosnącej społeczności i przekonaj się co możesz z nami zyskać.
Portal udostępnia Ci wiele darmowych funkcjonalności, które często w zupełności wystarczają aby dotrzeć do większego grona klientów. Dodatkowo za małą opłatą możesz wyróżnić swój profil Usługodawcy na stronie głównej i dotrzeć do większej liczby odbiorców. Aby sprawdzić dostępne promocje i to co zyskujesz wraz z nimi, przejdź do strony promocji.

Wyróżniony Usługodawca

Twój profil zasługłuje na wyróżnienie

Wyróżnieni Usługodawcy otrzymują około 9 razy więcej ekspozycji. Ich wizytówki są wyświetlane w wielu miejscach, co zwiększa ich szansę na zauważenie przez klientów poszukujących ich usług.To oczywiste, że im częściej klienci zobaczą Twoją wizytówkę, tym większe prawdopodobieństwo, że sprzedasz im swoją usługę!

Dlaczego wybrać opcję Wyróżnionego Usługodawcy?
 • Twoja wizytówka pojawia się na stronie głównej w zakładce Wyróżnieni Usługodawcy
 • W wyszukiwarce Usługodawców, poszukujący najpierw widzą wizytówki usługodawców wyróżnionych.
 • Idealna opcja dla kosztownych i popularnych usług.
 • Dotrzyj do swoich klientów szybciej.
 • Zwróć uwagę klientów.
Zalety i Wskazówki
 • Wyróżnia Twoją wizytówkę w listach wyszukiwania oraz w kategorii.
 • Twoja wizytówka pojawia się w dwóch miejscach na stronie głównej.
 • Twoja wizytówka zawsze jest wyświetlana przed niewyróżnionymi wizytówkami.
Wyróżnione ogłoszenie na stronie TopUsługa

Usługodawcy na Mapie Głównej

Wyświetlaj swoje usługi na mapie

Wyświetla wizytówkę Twoich usług na mapie w zakładce "Szukaj z Mapą". Użytkownicy mogą znaleźć Usługodawców lokalnych przeszukując mapę.

Darmowe wyszukiwanie na mapie
 • Ułatwia w odnalezieniu Usługodawców lokalnych i w nawiązaniu z nimi kontaktu.
 • Twoje usługi pojawiają się w wielu miejscach witryny, więc użytkownicy łatwiej mogą je znaleźć.
 • Klienci mogą przejrzeć wszystkie wizytówki Usługodawców lokalnych klikając w daną lokalizację, nie tylko z określonej kategorii.
Zalety i Wskazówki
 • Ogłoszenie na mapie ułatwia znalezienie Twoich usług klientom lokalnym, którzy szukają usług w promieniu kilku lub kilkunastu kilometrów od swojej lokalizacji.
 • Idealne dla usługodawców lokalnych.
Mapa wyszukiwania ogłoszeń

Konta Usługodawców i Klientów

Platforma oferuje 3 różne typy kont użytkownika. Typ konta możesz wybrać podczas jego zakładania. Pamiętaj, że nie można zmienić typu konta na inne po jego założeniu. Dostępne konta użytkownika to:

 1. Zawodowe
 2. Firmowe
 3. Klienta
poszukiwacz usług

Metody Płatności

Bezpieczeństwo naszych użytkowników jest dla nas najważniejsze. Dołożyliśmy wszelkich starań aby płatności na stronie były najdogodniejsze. Platforma TopUsługa obsługuje bezpieczne i popularne metody płatności, takie jak: PayU, VISA MasterCard oraz przelewy bankowe.

Metody płatności na stronie TopUsługa

Profil Użytkownika

Dzięki rozbudowanemu profilowi użytkownika możesz atrakcyjnie przedstawić siebie i swoje usługi. Profil użytkownika zawiera galerię zdjęć, możesz połączyć Twój profil ze swoimi profilami społecznościowymi, masz możliwość zaznaczenia na mapie swojej lokalizacji, szczegółowego opisania zakresu Twoich usług i wiele innych.

Panel Użytkownika TopUsługa

Facebook Messenger i Łatwość Komunikacji

TopUsługa to jedyna taka platforma dla Usługodawców, która umożliwia Ci zintegrowanie Twojego profilu z czatem na Facebooku. Wystarczy, że wprowadzisz kod Twojej strony na Facebooku a umożliwisz Twoim klientom komunikację z Tobą przez Facebook Messenger bezpośrednio ze strony profilowej Twoich usług. Nie czekaj, skorzystaj z tej wyjątkowej funkcjonalności.

Integracja Facebook Czatu z Klientem na Facebooku TopUsługa

System Ocen

Użytkownicy mogą oceniać jakość Twoich usług i wystawić Ci ocenę. Mogą również pisać opinie, które będą widoczne w Twoim profilu. Jeśli jesteś profesjonalnym Usługodawcą, system recenzji może przyciągnąć wielu nowych klientów. Po otrzymaniu odpowiedniej ilości pozytywnych recenzji, możesz także ubiegać się o Certyfikat Zaufanego Usługodawcy, który dodatkowo wyróżni Twoje usługi w serwisie.

System Recenzji na stronie TopUsługa

Logowanie Społecznościowe

Aby ułatwić użytkowikom logowanie w serwisie TopUsługa, dostępne jest logowanie za pomocą kont społecznościowych

Logowanie Społecznościowe na stronie TopUsługa

Profil Firmowy i Zawodowy

TopUsługa pozwala Ci przedstawić siebie i Twoją firmę w profesjonalny sposób. Poniżej znajdują się elementy profilu Usługodawcy, które możesz włączyć do swojego profilu aby przedstawić Twoje usługi najlepiej jak to tylko możliwe.

Zdjęcie Profilowe / Log

Wstaw logo lub swoje zdjęcie. Zaprezentuj się.

Zdjęcie banerowe

Przyciągnij uwagę użytkowników do Twojej wizytówki.

Wprowadzenie

Przedstaw się, opowiedz swoim klientom o swoich usługach.

Wybierz Kategorie

Wybierz wszystkie kategorie usług które oferujesz klientom.

Podstawowe Informacje

Opowiedz użytkownikom o Twojej pracy i umiejętnościach.

Informacje Społeczne

Połącz profil z Twoimi kontami społecznościowymi.

Komunikator Facebooka

Usprawnij komunikację z klientem przez Facebook Messenger.

Lokalizacja

Daj się odnaleźć na mapie klientom lokalnym.

Języki w których mówimy

Pochwal się znajomością języków obcych.

Certyfikaty i Nagrody

Pokaż klientom swoje osiągnięcia zawodowe.

Doświadczenie

Opisz jak długo świadczysz usługi.

Udogodnienia

Zaznacz co uprzyjemni klientowi współpracę z Tobą.

Ubezpieczenie

Pozwala poinformować klientów o Twoim ubezpieczeniu.

Galeria

Dobre zdjęcia często wyrażają więcej niż tysiąc słów.

Audio/Wideo

Zamieść materiały reklamowe i treści w formie wideo czy audio.

Broszura

Zamieść swoją ulotkę reklamową, ofertę Twoich usług.


Status Online/Offline

Twoi klienci mogą łatwo sprawdzić, czy jesteś zalogowany w swoim profilu TopUsługa sprawdzając Twój status Online/ Offline. Jeśli ktoś potrzebuje szybkiej odpowiedzi, na pewno skontaktują się z Tobą gdy jesteś Online.

Status online/ofline

Ulubieni Usługodawcy

Użytkownicy mogą łatwo dodać Usługodawcę do Ulubionych klikając w ikonę seca na wizytówce Usługodawcy. To najprostszy sposób aby zachować wizytówkę Usługodawcy w celu późniejszego powrotu do niej.

Dodawanie Usługodawcy do ulubionych

Integracja z Mapą Google

Użytkownicy mogą wyszukiwać wizytówki Usługodawców na mapie Google aby szybko skontaktowac się z lokalnymi Usługodawcami.

Integracja wizytówek usługodawców z mapą, wyszukiwanie usługodawców na mapie

Autouzupełnianie Lokalizacji

Użytkownicy mogą wyszukiwać wizytówki Usługodawców na mapie Google aby szybko skontaktowac się z lokalnymi Usługodawcami.

Automatyczne wyszukiwanie lokalizacji, geolokalizacja

Zaawansowane Wyszukiwanie

Zawęź wyniki wyszukiwania Usługodawców. Znajdź Usługodawcę który idealnie odpowiada Twoim potrzebom. Wyszukuj według ceny usług, Certyfikatu Zaufanego Usługodawcy, oceny, płci, umiejętności językowych i wielu innych.

Opcje wyszukiwania ogłoszenia, wizytówki usługodawcy

Godziny Pracy

Daj znać swoim klientom w jakich godzinach pracujesz Ty i Twoja firma.

Ustawianie godzin pracy w profilu usługodawcy

Poproś o Zmianę Kategorii

Jeśli przez pomyłkę stworzyłeś konto w złej kategorii głównej, możesz poprosić administratora o zmianę kategorii. Jest to łatwy i szybki proces, w którym należy jedynie podać kategorię do której chciałbyś należeć i krótko uzasadnić zmianę.

Zmiana kategorii usług

Oddziały Firmy

Ta funkcjonalność jest przydatna firmom, które mają więcej niż jedną lokalizację i chciałyby poinformowac swoich klientów o tym fakcie. W TopUsługa łatwo możesz dodać członków twojego zespołu i oddziały Twojej firmy.

Dodawanie oddziału firmy lub wspólnika do profilu

Zarządzaj Kategoriami Usług

W profilu Twoich usług znajduje się sekcja, w której możesz łatwo dodać i opisać każdą poszczególną usługę którą świadczysz. Możesz również podać cenę określonej usługi czy poinformować klienta, że cena za daną usługę jest do ustalenia w trakcie spotkania, emailowo lub telefonicznie.

Dodawanie usług do profilu usługodawcy

Artykuły

Aby bardziej zaangażować potencjalnych klientów, możesz napisać artykuł i opublikować go na stronie Twoich usług, gdzie będzie dostępny dla wszystkich. Jeśli tworzysz wartościową treść, masz szansę nie tylko pokazać się z najlepszej strony, ale także zbudować długofalową relację ze swoimi klientami.

Dodawanie artykułów do profilu usługodawcy

Projekt Strony Profilowej

Wykupienie dodatkowej funkcjonalności jaką jest projekt strony profilowej, pozwala Ci wyróżnić Twój profil Usługodawcy spośród innych. Możesz wybrać spośród czterech różnych projektów stron.

Projekt strony Usługodawcy

Ustawienia Prywatności

Zakładka Ustawień Prywatności pozwala wyłączyć wybrane sekcje w profilu. Jeśli na przykaład nie posiadasz materiałów video, możesz chcieć wyłączyć tą sekcję, aby nie wyświetlać pustej sekcji na stronie profilowej.

Ustawienia Prywatności Strony Usługodawcy

Umawianie Spotkań

TopUsługa pozwala użytkownikom w łatwy sposób umawiać się na spotkania z Usługodawcami. Na każdym etapie spotkania (prośba o spotkanie, zatwierdzenie spotkania, odwołanie spotkania) użytkownicy i Usługodawcy zostają powiadomieni poprzez SMS lub email. System uniemożliwia nakładanie się terminów spotkań, ponieważ użytkownicy mogą wybrać jedynie wolne przedziały czasowe (w kalendarzu), wcześniej ustalone przez Usługodawcę.

Proces umawiania spotkań z klientami

Pytania i Odpowiedzi

Jeśli użytkownik ma pytanie do Ciebie może je zadać w odpowiedniej sekcji Twojego profilu lub w zakładce Pytania i Odpowiedzi. Zostaniesz powiadomiony emailowo o nowym pytaniu, które pojawiło się w Twoim profilu. Jako Usługodawca staraj się odpowiadać na pytania zamieszczone w zakładce "Pytania i Odpowiedzi", ponieważ pytania na które odpowiesz znajdują się w Twoim profilu, do którego mają wgląd Twoi klienci.

Pytania i Odpowiedzi Usługodawców